Cetkovská - Wozniacká 3:6, 5:7Cetkovská v Miami podlehla bývalé jedničce Wozniacké

Miami

Česká tenistka Petra Cetkovská vypadla na turnaji v Miami ve třetím kole. Prostějovská hráčka nestačila na bývalou světovou jedničku Caroline Wozniackou z Dánska a podlehla jí 3:6 a 5:7. Ani ve druhém vzájemném utkání nedokázala sedmadvacetiletá prostějovská hráčka sebrat favorizované soupeřce set.

Dánka Caroline Wozniacká během zápasu s Petrou Cetkovskou na turnaji v Miami.

Sehrála s ní ale vyrovnanější zápas než vloni v New Havenu. V hodinu a 41 minut trvajícím utkání rozhodla první sadu jediná brejková příležitost, kterou Wozniacká hned využila. V druhém setu přestalo být pro obě soupeřky podání hlavní zbraní. Cetkovská sice využila tři z devíti nabídnutých brejkbolů, sama ale odevzdala aktuální světové šestce servis dokonce čtyřikrát.

MIAMIi (tvrdý povrch, dotace 9 656 100 dolarů):
Muži:
Dvouhra - 2. kolo:
Djokovič (1-Srb.) - Baghdatis (Kypr.) 6:4, 6:4, Fish (8-USA) - Dancevic (Kan.) 6:3, 7:6 (7:1), Del Potro (11-Arg.) - Karlovič (Chorv.) 7:5, 6:4, Almagro (12-Šp.) - Goffin (Belg.) 6:4, 6:2, Anderson (28-JAR) - Querrey (USA) 6:3, 6:7 (3:7), 6:3.
Ženy:
Dvouhra - 3. kolo:
Wozniacká (4-Dán.) - Cetkovská (29-ČR) 6:3, 7:5, Šarapovová (2-Rus.) - Stephensová (USA) 6:4, 6:2, Stosurová (6-Austr.) - Scheepersová (JAR) 2:6, 7:5, 6:2.