Rubriky:

Tenis

VIDEO: Jako baletka. Tohle byste na tréninku od Federera asi nečekali

4. září 2014 18:00 - New York

Letošním US Open zatím proplouvá bez větších potíží. Fenomenálnímu švýcarskému tenistovi Rogeru Federerovi zbývají ve Flushing Meadows učinit už jen dva kroky k tomu, aby si na newyorském podniku zahrál o svůj šestý titul. Rodák z Basileje, který je znám svou precizností a při zápasech na sobě většinou emoce nedává znát, je na závěrečném grandslamu sezóny ve velké pohodě, což dokazuje i v trénincích. Během jednoho z nich předvedl přihlížejícím divákům zábavnou show, když při nácviku podání jako by imitoval baletku.

Třiatřicetiletý Federer ztratil na probíhajícím US Open jediný set. Není proto divu, že oplývá výbornou náladou a má i chuť na vtipné scénky.

Během volného dne piloval pod dohledem svého kouče Severina Lüthiho podání a svým fanouškům, kteří jeho trénink se zájmem sledovali, předvedl několik bizarních servisů. Stylem provedení sice profesionálního tenistu příliš nepřipomínal, své příznivce ale v každém případě pořádně rozesmál.

Zda si Federer udrží výtečnou náladu i o víkendu, se teprve uvidí. Jisté je, že ho v noci čeká boj o semifinále proti Francouzi Gaëlu Monfilsovi. Pokud Švýcar uspěje, narazí v dalším kole buď na Marina Čiliče, nebo Tomáše Berdycha.

jsv, Sport.cz

Postoupí Švýcar Roger Federer přes Francouze Gaëla Monfilse do semifinále US Open?

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis