Berdych uhrál v IPTL s Nišikorim jen jeden game

Tokio

Tomáš Berdych nestačil v asijské tenisové exhibiční lize IPTL na Japonce Keie Nišikoriho. V duelu na jeden set získal s pátým hráčem světa jen jeden game a tým Royals prohrál v Tokiu s Japan Warriors 20:23.

Tomáš Berdych ve čtvrtfinálovém utkání v Paříži.

Výběr Royals vedl před závěrečným utkáním 19:17, ale Berdych výhru nezpečetil. Nišikori jejich setu dominoval. Tým Royals sice vyhrál tři z pěti setů, přesto prohrál, jelikož ve dvouhrách získal jen dva gamy. Stejně jako Berdych totiž prohrála Švýcarka Martina Hingisová se Srbkou Jelenou Jankovičovou.

Soutěž hrají ještě Indian Aces a obhájci titulu Singapore Slammers. V Tokiu turnaj potrvá do neděle, další se uskuteční v Singapuru a Hajdarábádu, kde nejlepší dvojici z dlouhodobé části čeká 11. prosince finálový duel.

4 : 6, 6 : 7 Hanfmann - Menšík 4 : 6, 6 : 7 konec
20240425T15 : 00:00+0200