Rubriky:

Tenis

Šoumen Djokovič opět baví své fanoušky, tentokrát kroutí boky při zumbě

28. prosince 2016 08:05 - Praha

Ačkoli ke konci letošní tenisové sezóny přišel o post světové jedničky, smysl pro humor ho naštěstí neopustil. Asi největší šoumen na okruhu ATP Novak Djokovič přišel tentokrát s videem, na němž předvádí zumbu.

Novak Djokovič si fanoušky získává nejen svým tenisovým uměním, ale také nejrůznějšími legráckami a parodiemi, které vymýšlí. Jednou z nejslavnějších je bezpochyby imitace ruské krásky Marie Šarapovové, kdy si Djokovič nasadil na hlavu blonďatou paruku a napodoboval její pohyby. V jeho bohatém „repertoáru“ ale nechybí ani další slavná jména jako Roger Federer, Rafael Nadal nebo Serena Williamsová.

Tentokrát však devětadvacetiletý šprýmař přišel s něčím jiným. Přípravu na blížící se novou sezónu si zpestřil tancem. Jednou ráno si takhle vyrazil na hodinu zumby a mezi zúčastněnými ženami se rozhodně neztratil. Posuďte sami, jak mu taneční kreace a kroucení boky šlo.

Vánoční svátky si vítěz dvanácti grandslamů užil s manželkou a synem na pláži. Nyní už opět začne trénovat, aby se v příští sezóně vrátil na tenisový trůn, odkud ho v listopadu sesadil Andy Murray.

Lots of my friends and fans are celebrating today! I wish you all a Merry Christmas 🎄🎁 😁 We too are enjoying this...

Zveřejnil(a) Novak Djokovic dne 25. prosinec 2016

vk, Sport.cz, Právo

O2 Sport 2:6, 4:6 Vondroušová - Ka. Plíšková 2:6, 4:6   konec
20200920T17:15:00+0200
Vondroušová vs. Ka. Plíšková
Vondroušová vs. Ka. Plíšková
Vondroušová
Ka. Plíšková
O2 Sport Halepová - Ka. Plíšková   dnes 14:30
20200921T14:30:00+0200
Halepová vs. Ka. Plíšková
Halepová vs. Ka. Plíšková
Halepová
Ka. Plíšková

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Tenis - US Open 2020

Tenisový Grand Slam US Open probíhá od pondělí 31. srpna do neděle 13. září v New Yorku. Letos se koná už 140. ročník turnaje. Dotace jsou ve výši 53,4 milionů USD. Posledními vítězi ve dvouhře jsou Rafael Nadal a Bianca Andreescuová.