Šoumen Djokovič opět baví své fanoušky, tentokrát kroutí boky při zumbě

28. prosince 2016 08:05 - Praha

Ačkoli ke konci letošní tenisové sezóny přišel o post světové jedničky, smysl pro humor ho naštěstí neopustil. Asi největší šoumen na okruhu ATP Novak Djokovič přišel tentokrát s videem, na němž předvádí zumbu.

Novak Djokovič si fanoušky získává nejen svým tenisovým uměním, ale také nejrůznějšími legráckami a parodiemi, které vymýšlí. Jednou z nejslavnějších je bezpochyby imitace ruské krásky Marie Šarapovové, kdy si Djokovič nasadil na hlavu blonďatou paruku a napodoboval její pohyby. V jeho bohatém „repertoáru“ ale nechybí ani další slavná jména jako Roger Federer, Rafael Nadal nebo Serena Williamsová.

Tentokrát však devětadvacetiletý šprýmař přišel s něčím jiným. Přípravu na blížící se novou sezónu si zpestřil tancem. Jednou ráno si takhle vyrazil na hodinu zumby a mezi zúčastněnými ženami se rozhodně neztratil. Posuďte sami, jak mu taneční kreace a kroucení boky šlo.

Vánoční svátky si vítěz dvanácti grandslamů užil s manželkou a synem na pláži. Nyní už opět začne trénovat, aby se v příští sezóně vrátil na tenisový trůn, odkud ho v listopadu sesadil Andy Murray.

Lots of my friends and fans are celebrating today! I wish you all a Merry Christmas 🎄🎁 😁 We too are enjoying this...

Zveřejnil(a) Novak Djokovic dne 25. prosinec 2016

vk, Sport.cz, Právo

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Sportovní legendy

Sport.cz pro své čtenáře pravidelně připravuje životopisy slavných světových sportovců. Najít zde můžete příběhy českých legend, jako je Kateřina Neumannová či Josef Váňa, nebo světových superhvězd kalibru Mika Tysona, Pelého nebo šachisty Kasparova.