Rubriky:

Tenis

Ivanovičová chystá překvapení. Čeká se Schweinsteigerem miminko?

28. prosince 2016 12:43 - Praha

Tenisová kráska Ana Ivanovičová chystá pro své fanoušky překvapení. Devětadvacetiletá Srbka na svých sociálních sítích uvedla, že ve středu večer v sedm hodin našeho času oznámí velkou novinku. Že by bývalá světová jednička čekala miminko?

 

Profimedia.cz

„Milí fanoušci a příznivci. Navštivte prosím zítra můj Facebook v šest hodin britského času, budu zde s vámi sdílet něco velmi důležitého,“ napsala v úterý na svůj Twitter Ivanovičová. A tak samozřejmě hned vyvstaly otázky, čeho se ta novinka bude týkat. Je snad vítězka French Open z roku 2008 těhotná? Nebo chce ukončit ze zdravotních důvodů kariéru?

O něco více se fanoušci přiklánějí k variantě, že jedna z nejoblíbenějších tenistek se stane maminkou. Rodačka z Bělehradu se letos v červenci v italských Benátkách vdala za německého fotbalistu Bastiena Schweinsteigera, a tak je spekulace o jejím těhotenství na místě.

Letošní tenisový rok pro bývalou světovou jedničku ale tolik úspěšný nebyl. Jejím nejlepším výsledkem bylo semifinále, které si zahrála v únoru na turnaji v Petrohradu. Pak často neprošla ani přes první kolo a po US Open, kde ji hned v úvodu vyřadila Češka Denisa Allertová, předčasně ukončila sezónu. Hlavním důvodem, proč se tak rozhodla, byly dlouhodobé potíže se zápěstím. V žebříčku klesla na šedesáté třetí místo.

vk, Sport.cz, Právo

O2 Sport 2:6, 4:6 Vondroušová - Ka. Plíšková 2:6, 4:6   konec
20200920T17:15:00+0200
Vondroušová vs. Ka. Plíšková
Vondroušová vs. Ka. Plíšková
Vondroušová
Ka. Plíšková
O2 Sport Halepová - Ka. Plíšková   dnes 14:30
20200921T14:30:00+0200
Halepová vs. Ka. Plíšková
Halepová vs. Ka. Plíšková
Halepová
Ka. Plíšková

Časová osa: Tenis

Tenis - US Open 2020

Tenisový Grand Slam US Open probíhá od pondělí 31. srpna do neděle 13. září v New Yorku. Letos se koná už 140. ročník turnaje. Dotace jsou ve výši 53,4 milionů USD. Posledními vítězi ve dvouhře jsou Rafael Nadal a Bianca Andreescuová.