Ivanovičová chystá překvapení. Čeká se Schweinsteigerem miminko?

28. prosince 2016 12:43 - Praha

Tenisová kráska Ana Ivanovičová chystá pro své fanoušky překvapení. Devětadvacetiletá Srbka na svých sociálních sítích uvedla, že ve středu večer v sedm hodin našeho času oznámí velkou novinku. Že by bývalá světová jednička čekala miminko?

 

Profimedia.cz

„Milí fanoušci a příznivci. Navštivte prosím zítra můj Facebook v šest hodin britského času, budu zde s vámi sdílet něco velmi důležitého,“ napsala v úterý na svůj Twitter Ivanovičová. A tak samozřejmě hned vyvstaly otázky, čeho se ta novinka bude týkat. Je snad vítězka French Open z roku 2008 těhotná? Nebo chce ukončit ze zdravotních důvodů kariéru?

O něco více se fanoušci přiklánějí k variantě, že jedna z nejoblíbenějších tenistek se stane maminkou. Rodačka z Bělehradu se letos v červenci v italských Benátkách vdala za německého fotbalistu Bastiena Schweinsteigera, a tak je spekulace o jejím těhotenství na místě.

Letošní tenisový rok pro bývalou světovou jedničku ale tolik úspěšný nebyl. Jejím nejlepším výsledkem bylo semifinále, které si zahrála v únoru na turnaji v Petrohradu. Pak často neprošla ani přes první kolo a po US Open, kde ji hned v úvodu vyřadila Češka Denisa Allertová, předčasně ukončila sezónu. Hlavním důvodem, proč se tak rozhodla, byly dlouhodobé potíže se zápěstím. V žebříčku klesla na šedesáté třetí místo.

vk, Sport.cz, Právo

Časová osa: Tenis

Sportovní legendy

Sport.cz pro své čtenáře pravidelně připravuje životopisy slavných světových sportovců. Najít zde můžete příběhy českých legend, jako je Kateřina Neumannová či Josef Váňa, nebo světových superhvězd kalibru Mika Tysona, Pelého nebo šachisty Kasparova.