Rubriky:

Tenis

Odhaluje se, tančí i trénuje. Serena má před Australian Open napilno

13. ledna 2017 09:18 - Melbourne

Tancem a ne moc zakrytými kyprými křivkami na sebe upozorňuje v televizní reklamě, odhalenější než obvykle se tenistka Serena Williamsová předvádí i na pódiu před dámským publikem, aby propagovala sobě blízkou značku sportovní podprsenky. Nejen v Austrálii tak Američanka poutá pozornost už před startem úvodního grandslamového turnaje sezóny. Ten vypukne zkraje příštího týdne.

SNTV

„Jsem disciplinovaná každý den při tréninku, při tanci se zase dokonale uvolním," komentovala Williamsová své kreace krátce před tím, než půjde do boje o svůj sedmý triumf při Australian Open v Melbourne a celkový 23. grandslamový titul.

Po brzkém výpadku v Aucklandu, kde ji ve druhém kole poslala ze hry krajanka Madison Brengleová, se už chystá v Melbourne pod dohledem kouče Patricka Mouratogloua. A stíhá i komerční akce.

Produkce australského výrobce spodního prádla je jí prý blízká už deset let. Williamsová se nezřídka představuje i jako spoluautorka módního zboží. Představením spodního prádla pětatřicetiletá tenistka zabrousila tam, kde se v minulosti ocitla třeba i ruská kráska Anna Kurnikovová. Rovněž ona v plné parádě předváděla spodní prádlo. Většinou v bílé barvě, Serena se ovšem jako vždy vymyká. Nic konzervativního. Sází na květovanou divočinu. "Někdy jsme moc vážní a zapomínáme se bavit. Je důležité udržovat si v životě vášeň."

vap, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis