Rubriky:

Tenis

Drtivá většina sázkařů věří, že české tenistky Španělky rozdrtí

11. února 2017 10:44 - Praha

Český fedcupový tým čeká o víkendu vstup do nového ročníku soutěže, když na domácí půdě hostí nevyzpytatelné Španělky. Svěřenkyně kapitána Pály mají v novém roce znamenitou formu, a tak není překvapení, že bookmakeři vcelku jednoznačně věří v kurzu 1,17:1 v postup, o pokračování spanilé jízdy nepochybuje ani drtivá většina 98% sázkařů.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Češkám nahrává aktuální výkonnost, rychlý povrch a trochu paradoxně i počasí. Vítkovické ocelárny a třinecké železárny se aktivně podílely na vytvoření optimálního prostředí, na které jsme my zocelení Středoevropané zvyklí, zatímco soupeřky z jižních krajů mrznou a dusí se. O postupu nepochybuji a myslím, že si zahraje i Siniaková," glosuje s úsměvem Michal Hanák, hlavní bookmaker Fortuny.

Španělky budou sázet hlavně na Garbiñe Muguruzaovou, která ale s kursem 1,8:1 není výraznou favoritkou ani proti české dvojce Barboře Strýcové (1,88:1). To Karolína Plíšková by se na kurtu nemusela dlouho zdržovat a Laru Arruabarrenovou vyprovodí v kurzu 1,12:1 velmi rychle.

Výběr z kurzové nabídky:  
Fed Cup - postup  
Utkání: 1 2
Česko - Španělsko 1,17 5,35
Zápasy: 1 2
Strýcová - Muguruzaová 1,88 1,8
Plíšková - Arruabarrenová 1,12 5,2
dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis