Rubriky:

Tenis

Tenisový rebel se opět předvedl. Na kurtu bavil fanoušky, přidal se k němu i soupeř

31. března 2017 13:38 - Miami/Praha

Skvělou podívanou nabídl čtvrtfinálový zápas mezi tenisty Nickem Kyrgiosem a Alexandrem Zverevem na turnaji v Miami. Oba dva hráči se řadí mezi nastupující generaci, která hlavně baví lidi na tribunách. Dvě a půl hodiny spolu sváděli bitvu o postup do semifinále a během ní fanouškům nabídli několik úžasných úderů.

Video již není dostupné

sntv

Australan Nick Kyrgios a Němec Alexander Zverev patří na okruhu ATP k největším talentům. Jednadvacetiletý Kyrgios je znám nejen svou bouřlivou povahou, kdy na kurtu neudrží nervy na uzdě, nadává a ničí vše, co má po ruce, ale také parádními údery mezi nohama.

A těmi ve čtvrtfinálovém utkání na turnaji v Miami rozhodně nešetřil. V prvním setu za stavu 2:2, když byl na podání Zverev, si Kyrgios během jedné výměny tento úder dovolil hned dvakrát a fiftýn dokonce získal.

Další senzační tweener předvedl na začátku druhého setu a Zverev se opět mohl jen bezmocně dívat, jak míček proletěl kolem něj.

Zahanbit se však nenechal ani devatenáctiletý Zverev, který publikum oslnil riskantním lobem.

Z vítězství se po více než dvou a půl hodinách nakonec radoval Kyrgios, který vyhrál poměrem 6:4, 6:7 a 6:3. V semifinále se utká s Rogerem Federerem.

vk, Sport.cz, Právo

O2 Sport 7:6, 6:3 Rybakinová - Ka. Plíšková 7:6, 6:3   konec
20200220T11:00:00+0100
Rybakinová vs. Ka. Plíšková
Rybakinová vs. Ka. Plíšková
Rybakinová
Ka. Plíšková