Rubriky:

Ostatní

Opět zaostřeno na kostýmy. Přišla i sprcha, popustili uzdu fantazii

25. února 2018 13:31 - Pchjongčchang

Ještě jednou se vrátili na olympijský led krasobruslaři. Závěrečná exhibice přinesla tradiční show. Znovu ožily nedávné souboje o medaile.

 

John Sibley, Reuters

Publikum opět mohlo porovnávat kvality ruských bruslařek, které si před pár dny rozdělily nejcennější medaile.

V tygří kombinéze mysticky laděnou jízdu předvedla vítězná patnáctiletá Alina Zagitovová, Procítěným výkonem se prezentovala dáma v civilním černém oblečení, o tři roky starší Jevgenija Medveděvová, v pořadí druhá. Místo soutěžní sukně oblékla pro exhibici příhodné kalhoty.

Divákům se opět představil i stříbrný francouzský taneční pár Gabriella Papadakisová - Guillaume Cizeron. Jejich jízda už se obešla bez partnerčiných problémů s kostýmem, které je v souboji se zlatými Kanaďany Tessou Virtueovou a Scottem Moirem možná stály cenné body.

Ale oblečení znovu bylo středem pozornosti. Při exhibici popustili uzdu fantazii...

Na ledě se objevila krasobruslařská Barbie a její protějšek Ken. Zahráli si na ně italští reprezentanti Valentina Marcheiová s Ondřejem Hotárkem.

Předvedla se i severokorejská sportovní dvojice Rjom Te-ok a Kim Ču-sik, pobavil bronzový Španěl Javier Fernández. Stylizoval se do role filmového hrdiny, který skončil zlitý vodou.

vap, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Podsekce:

     
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Medaile

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..