Rubriky:

Lední hokej

Živě

FANTASY: Začíná play off! Do brány dáváme Hillera, útok vede Jágr a pět Rusů

17. února 2014 17:32

Základní část hokejového turnaje v Soči skončila a teď už jde o všechno. V cestě do čtvrtfinále nám stojí Slováci. Jak složit sestavu na klíčové utkání? Naši, Rusko a Švýcarsko jsou týmy, na které doporučujeme vsadit.

 

Slováci si na nás podle svých prohlášení věří, my ale známe statistiku vzájemných utkání, která rozhodně nehovoří v jejich prospěch. Proto jednoznačně doporučujeme se obloukem vyhnout všem slovenským hráčům. Přestože si Slováci po posledním utkání s Rusy notně pozvedli sebevědomí a vzájemný souboj s naším týmem je pro ně již tradičně velká výzva, my sázíme na to, že svůj velký moment nezvládnou. Nevěříme ovšem v nějaké zásadní gólové hody našeho celku, proto do týmu stavíme jen Jágra s Židlickým.

Máte jiné favority na vítěze? Zapojte se do největšího hokejového turnaje a vyzvěte své kamarády! Vytvořte si tým na Fantasy Sport.cz a zapojte se do soutěže o hodnotné ceny! 

Do brány stavíme oporu Švýcarů. Jonas Hiller chytá v úžasné formě a v utkání s Lotyšskem by neměl inkasovat, naopak jeho spoluhráči Bodenmann a Josi by mohli rozvlnit síť soupeře. Útok jsme doplnili o Michaela Grabnera z Rakouska, který v posledním utkání zářil a připsal si 15 fantasy bodů.

Rusové jasnými favority

Zbytek týmu je jasná sázka na situaci Rusů. Domácí tým jednoduše musí zvítězit, nic jiného se od sborné neočekává a nepřipouští. Norsko je navíc v utkání totálním outsiderem a od hokejistů Ruska očekáváme velký zisk bodů. Do týmu jsme úmyslně nezařadili Kovalčuka, jehož účast v utkání není po zranění z posledního utkání úplně jistá, i když by hrát pravděpodobně měl.

Začínáme od nuly

Pokud se vám nepodařila základní část a skončili jste na dně tabulky nebo jste vůbec nezačali hrát, pak nemusíte skládat zbraně. Od play off začínáme zase od začátku a máte opět šanci vyhrát spoustu cen. Stačí si vytvořit tým a zabodovat v play off. Takže pojďte do toho a zapojte se do hry, která se další čtyři roky nebude opakovat!

fantasy

Zrušit


Časová osa: Lední hokej

Filtr článků - Lední hokej


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..