Rubriky:

Lední hokej

Barinka při tréninku zůstal na střídačce. Proti Slovákům ho nahradí Rozsíval

18. února 2014 09:30 - Soči

Čeští hokejisté nastoupí v dnešním osmifinálovém zápase olympijských her v Soči proti Slovensku bez zraněného obránce Michala Barinky. V plánované sestavě ho nahradí Michal Rozsíval. Zápas začne v hale Šajba v 18:00 SEČ, přímým přenosem ho vysílá ČT Sport a podrobnou on-line reportáž budete moci sledovat na Sport.cz.

 

Mark Blinch, Reuters

"Michal Barinka má zhmožděninu v dolní části těla. Ale naštěstí tam není žádná zlomenina, takže v případě postupu existuje šance, že by proti Američanům hrál," potvrdil pro Sport.cz mluvčí reprezentace Zdeněk Zikmund po úterním dopoledním rozbruslení, které Barinka sledoval jen ze střídačky.

Zahrajte si největší hokejový turnaj světa v Soči! Vytvořte si tým na Fantasy Sport.cz.

Na ledě se dopoledne opět objevil útočník Patrik Eliáš, jehož v minulých dnech trápila horečka a lékaři mu nasadili antibiotika. Do utkání se Slovenskem ale opora New Jersey podle všeho nezasáhne. "Neměl by hrát," řekl Zikmund.

Poté, co ze sestavy vypadl Barinka, rozhodl se trenér Alois Hadamczik pozměnit složení obranných řad. Stejně jako v pondělí spolu trénovali Marek Židlický a Ladislav Šmíd, Rozsíval absolvoval cvičení s Radko Gudasem a Zbyněk Michálek s Tomášem Kaberlem. Jako sedmý bek by měl být připraven naskočit do zápasu Lukáš Krajíček.

škv, ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Lední hokej

Filtr článků - Lední hokej


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..