Rubriky:

Lední hokej

Živě

Hokejoví reprezentanti opustili Soči, bavit se nechtěli

20. února 2014 08:38 - Soči

Necelých dvanáct hodin po čtvrtfinálové prohře se Spojenými státy americkými opustila většina hráčů české hokejové reprezentace dějiště zimní olympiády v Soči. Hráči působící v zámořské NHL nasedli před olympijskou vesnicí do připraveného autobusu a zamířili na letiště do Adleru, odkud se speciálem, který zařídila hráčská asociace NHLPA, přesunuli do Severní Ameriky.

 

Roman Vondrouš, ČTK

Když hráči před olympijskou vesnicí procházeli kolem přítomných novinářů, na žádost o rozhovory odpovídali kroucením hlavy. "Ne. Zeptejte se, však víte koho," odpověděl mnohoznačně Patrik Eliáš. Ani největší hvězda mužstva Jaromír Jágr se, stejně jako krátce po zápase, nechtěl o porážce s Američany vybavovat. „Nezlobte se, ale nemám k tomu co říct," prohlásil dvaačtyřicetiletý útočník a nasedl do autobusu.

Zahrajte si největší hokejový turnaj světa v Soči! Vytvořte si tým na Fantasy Sport.cz.

Jágr sice původně plánoval v Soči zůstat až do konce turnaje, měl zde dokonce nasmlouvané soukromé aktivity, vše ale nakonec přehodnotil a do zámoří odletěl už ve čtvrtek. Češi se na palubě speciálu potkali i s reprezentanty Slovenska, Ruska, Švýcarska, Rakouska a Slovinska, kteří již na olympiádě rovněž dohráli.

Dopoledne pak do České republiky odletěl i trenér národního týmu Alois Hadamczik. Čeští hráči působící v evropských soutěžích v Soči ještě zůstávají. Odlet mají naplánovaný na pondělní večer s hlavní částí olympijské výpravy. Je však velice pravděpodobné, že si individuálně zajistí letenku na dřívější termín a vydají se domů nebo do svých klubů.

škv (Soči), Sport.cz

Časová osa: Lední hokej

Filtr článků - Lední hokej


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..