San Lorenzo - Auckland 2:1 PPSan Lorenzo udolalo Auckland a ve finále MS klubů vyzve Real Madrid

Fotbalisté San Lorenza se stali ve středu večer druhým finalistou MS klubů v Marrákeši. Argentinský celek zdolal novozélandský Auckland 2:1 po prodloužení a o titul si v sobotu od 20:30 hodin zahraje s Realem Madrid.

Střídající Mauro Matos ze San Lorenza (vpravo) se raduje se spoluhráči Juanem Ignaciem Mercierem (vlevo) a Juliem Buffarinim z gólu do sítě Aucklandu.

Poloamatérský celek Aucklandu favoritovi překvapivě dlouho vzdoroval. San Lorenzo sice šlo do vedení, když se v nastaveném čase první půle pěknou ranou k tyči prosadil Barrientos. Jenže těsný náskok neudrželo. V 67. minutě srovnal střelou z hodně ostrého úhlu Berlanga a zápas šel do prodloužení. V něm přece jen zařídil výhru Argentinců střídající Mauro Matos.

Vítěz Poháru osvoboditelů tak při premiéře na šampionátu prošel až do finále, kde narazí na Bílý balet.