Hlavní obsah

Souhrn:

2021/22

Souhrn z výsledků:
Dnes základní část - sobota 4. prosince Kunlun Rudá Hvězda Kunlun - Sibir Novosibirsk Novosibirsk Kunlun - Novosibirsk 2 : 7
Dnes základní část - sobota 4. prosince Novgorod Torpedo Nižnij Novgorod - Dinamo Riga Riga Novgorod - Riga 3 : 3 sn
Dnes základní část - sobota 4. prosince Nižněkamsk Neftěchimik Nižněkamsk - Barys Nur-Sultan Nur-Sultan Nižněkamsk - Nur-Sultan 2 : 4
Dnes základní část - sobota 4. prosince Čerepovec Severstal Čerepovec - Amur Chabarovsk Chabarovsk Čerepovec - Chabarovsk 1 : 2
Dnes základní část - sobota 4. prosince Čeljabinsk Traktor Čeljabinsk - Spartak Moskva Spartak Čeljabinsk - Spartak 4 : 1
20211204T13 : 00:00+0000
Čeljabinsk vs. Spartak
Čeljabinsk vs. Spartak
Čeljabinsk
Spartak
Dnes základní část - sobota 4. prosince Jekatěrinburg Avtomobilist Jekatěrinburg - Admiral Vladivostok Vladivostok Jekatěrinburg - Vladivostok 2 : 1
Dnes základní část - sobota 4. prosince Ufa Salavat Julajev Ufa - Dynamo Moskva Dynamo Ufa - Dynamo 0 : 4
Včera základní část - pátek 3. prosince Viťaz Viťaz Podolsk - Dinamo Minsk Minsk Viťaz - Minsk 2 : 5

Souhrn z tabulek:
Bobrovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Jokerit Jokerit 36 17 3 2 2 4 8 112 : 88 50
2 Petrohrad Petrohrad 35 16 2 3 3 2 9 108 : 78 47
3 Spartak Spartak 37 13 5 0 2 1 16 90 : 95 39
4 Novgorod Novgorod 36 15 1 0 3 2 15 91 : 86 37
5 Soči Soči 35 11 2 1 3 1 17 80 : 91 32
6 Viťaz Viťaz 36 7 0 2 4 5 17 88 : 114 27
Tarasovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Dynamo Dynamo 36 22 2 1 0 0 11 125 : 86 50
2 CSKA CSKA 36 15 6 3 1 1 10 89 : 75 50
3 Čerepovec Čerepovec 35 14 3 5 2 2 9 84 : 73 48
4 Jaroslavl Jaroslavl 36 15 2 1 2 5 11 89 : 78 43
5 Minsk Minsk 35 13 4 0 4 2 12 103 : 109 40
6 Riga Riga 34 9 1 1 5 2 16 68 : 103 29
Charlamovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Magnitogorsk Magnitogorsk 35 22 2 4 0 1 6 126 : 80 57
2 Čeljabinsk Čeljabinsk 38 16 4 6 1 2 9 112 : 91 56
3 Kazaň Kazaň 36 15 3 4 0 5 9 86 : 81 49
4 Jekatěrinburg Jekatěrinburg 36 13 2 1 3 2 15 112 : 100 37
5 Nižněkamsk Nižněkamsk 36 11 2 2 2 3 16 88 : 106 35
6 Kunlun Kunlun 35 7 1 1 1 2 23 75 : 135 21
Černyševova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Ufa Ufa 36 18 2 1 2 1 12 95 : 72 45
2 Omsk Omsk 35 18 1 1 1 1 13 100 : 80 42
3 Novosibirsk Novosibirsk 36 16 0 3 1 3 13 78 : 75 42
4 Chabarovsk Chabarovsk 37 9 3 3 2 3 17 73 : 94 35
5 Nur-Sultan Nur-Sultan 35 8 3 3 2 2 17 87 : 109 32
6 Vladivostok Vladivostok 36 5 0 1 3 2 24 59 : 119 17
Souhrn z kalendáře:
zítra 15 : 00 základní část - neděle 5. prosince Soči HK Soči - Dinamo Minsk Minsk Soči - Minsk Vsadit
6.12. 15 : 00 základní část - pondělí 6. prosince Jekatěrinburg Avtomobilist Jekatěrinburg - SKA Petrohrad Petrohrad Jekatěrinburg - Petrohrad Vsadit
6.12. 15 : 00 základní část - pondělí 6. prosince Jokerit Jokerit Helsinky - Amur Chabarovsk Chabarovsk Jokerit - Chabarovsk Vsadit
6.12. 15 : 00 základní část - pondělí 6. prosince Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk - Spartak Moskva Spartak Magnitogorsk - Spartak Vsadit
6.12. 15 : 00 základní část - pondělí 6. prosince Čeljabinsk Traktor Čeljabinsk - Rudá Hvězda Kunlun Kunlun Čeljabinsk - Kunlun Vsadit
6.12. 15 : 00 základní část - pondělí 6. prosince Ufa Salavat Julajev Ufa - Admiral Vladivostok Vladivostok Ufa - Vladivostok Vsadit
6.12. 17 : 00 základní část - pondělí 6. prosince Čerepovec Severstal Čerepovec - Viťaz Podolsk Viťaz Čerepovec - Viťaz Vsadit
6.12. 17 : 00 základní část - pondělí 6. prosince Kazaň Ak Bars Kazaň - Barys Nur-Sultan Nur-Sultan Kazaň - Nur-Sultan Vsadit

  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •