Rubriky:

ZOH 2018

Živě
Ester Ledecká s bratrem Jonášem

Jonáš Ledecký navrhl slavné sestře kombinézu, v níž vyhrála zlato: Čím Ester přivítám? Objetím a čokoládou

Časová osa:

Souhrn


Zimní olympijské hry - výtah:

Výsledky ZOH (výsledky za posledních 24 hodin)

Dnes 3:31 Akrobatické lyžování (ženy) Akrobatické lyžování Skikros 1. Kanada K. Serwaová (Kanada) 2. Kanada B. Phelanová (Kanada) 3. Švýcarsko F. Smithová (Švýcarsko)
Včera 13:27 Biatlon (ženy) Biatlon Štafeta 4 × 6 km 1. Bělorusko Bělorusko: 1:12:03.4 (0+9) (Bělorusko) 2. Švédsko Švédsko: +10.7 (0+12) (Švédsko) 3. Francie Francie: +17.6 (0+14) (Francie) 12. Česká republika Česká rep. (Puskarčíková, Jislová, Davidová, Vítková): +1:56.3 (4+11) (Česká republika)
Včera 13:11 Short track (muži) Short track Štafeta 5000 m 1. Maďarsko Maďarsko: 6:31.971 (Maďarsko) (OR) 2. Čína Čína: 6:32.035 (Čína) 3. Kanada Kanada: 6:32.282 (Kanada)
Včera 12:38 Short track (ženy) Short track 1000 m 1. Nizozemsko S. Schultingová: 1:29.77 (Nizozemsko) 2. Kanada K. Boutinová: +0.17 (Kanada) 3. Itálie A. Fontanová: +0.87 (Itálie)
Včera 12:29 Short track (muži) Short track 500 m 1. Čína T. Wu: 39.58 (Čína) (WR) 2. Korejská republika D. Hwang: +0.27 (Korejská republika) 3. Korejská republika H. Lim: +0.33 (Korejská republika)
Včera 12:06 Severská kombinace (muži) Severská kombinace Týmový závod - běh na lyžích, štafeta 4 x 5 km 1. Německo Německo: 46:09.8 (Německo) 2. Norsko Norsko: +52.7 (Norsko) 3. Rakousko Rakousko: +1:07.8 (Rakousko) 7. Česká republika Česká rep. (Portyk, Pažout, Daněk, Dvořák): +3:57.3 (Česká republika)
Včera 8:15 Lední hokej (ženy) Lední hokej Turnaj žen 1. Spojené státy USA (Spojené státy) 2. Kanada Kanada (Kanada) 3. Finsko Finsko (Finsko)
Včera 7:39 Alpské lyžování (ženy) Alpské lyžování Superkombinace 1. Švýcarsko M. Gisinová: 2:20.90 (Švýcarsko) 2. Spojené státy M. Shiffrinová: +0.97 (Spojené státy) 3. Švýcarsko W. Holdenerová: +1.44 (Švýcarsko) 17. Česká republika K. Pauláthová: +8.19 (Česká republika)
Včera 6:54 Alpské lyžování (muži) Alpské lyžování Slalom 1. Švédsko A. Myhrer: 1:38.99 (Švédsko) 2. Švýcarsko R. Zenhäusern: +0.34 (Švýcarsko) 3. Rakousko M. Matt: +0.67 (Rakousko)
Kompletní výsledky »

Kalendář ZOH (kalendář na následujících 24 hodin)

Dnes 7:35 Curling Curling Turnaj mužů Švýcarsko - Kanada (O bronz)
Dnes 8:40 Lední hokej Lední hokej Turnaj mužů Česko - OAR (semifinále) Česká vlajka Č. reprezentace
Dnes 11:00 Rychlobruslení Rychlobruslení 1000 m finále
Dnes 12:05 Curling Curling Turnaj žen Jižní Korea - Japonsko (Semifinále)
Dnes 12:05 Curling Curling Turnaj žen Švédsko - Velká Británie (Semifinále)
Dnes 12:15 Biatlon Biatlon Štafeta 4 × 7,5 km Česká vlajka M. Šlesingr Česká vlajka M. Krčmář Česká vlajka O. Moravec Česká vlajka J. Soukup
Dnes 13:10 Lední hokej Lední hokej Turnaj mužů Kanada - Německo (semifinále)
Zítra 1:00 Snowboarding Snowboarding Paralelní obří slalom kvalifikace Česká vlajka E. Ledecká
Zítra 1:27 Snowboarding Snowboarding Paralelní obří slalom kvalifikace
Zítra 1:30 Boby Boby Čtyřbob 1. a 2. jízdy Česká vlajka J. Šindelář Česká vlajka J. Vrba Česká vlajka D. Suchý Česká vlajka J. Nosek Česká vlajka J. Kopřiva Česká vlajka J. Havlín Česká vlajka D. Egydy Česká vlajka D. Dvořák
Zítra 2:00 Snowboarding Snowboarding Big Air finále
Zítra 3:00 Alpské lyžování Alpské lyžování Týmová soutěž
Zítra 5:30 Snowboarding Snowboarding Paralelní obří slalom finálový program
Kompletní kalendář »