Rubriky:

ZOH 2018

Živě
Česká biatlonistka Veronika Vítková.

Vítková má zbraň na tři kusy! Do akce půjdou zlaté české ručičky

Časová osa:

Souhrn


Zimní olympijské hry - výtah:

Výsledky ZOH (výsledky za posledních 24 hodin)

Dnes 14:10 Severská kombinace (muži) Severská kombinace Individuální závod - běh na lyžích, 10 km 1. Německo J. Rydzek: 23:52.5 (Německo) 2. Německo F. Riessle: +0.4 (Německo) 3. Německo E. Frenzel: +0.8 (Německo) 19. Česká republika T. Portyk: +2:02.4 (Česká republika) 26. Česká republika M. Dvořák: +3:06.8 (Česká republika) 37. Česká republika O. Pažout: +3:54.9 (Česká republika) 46. Česká republika L. Daněk: +6:44.6 (Česká republika)
Dnes 13:24 Biatlon Biatlon Smíšená štafeta 2 × 6 + 2 × 7,5 km 1. Francie Francie: 1:08:34.3 (0+4) (Francie) 2. Norsko Norsko: +20.9 (1+11) (Norsko) 3. Itálie Itálie: +26.9 (0+7) (Itálie) 8. Česká republika Česká rep. (Vítková, Davidová, Moravec, Krčmář): +1:39.3 (0+8) (Česká republika)
Dnes 12:44 Short track (ženy) Short track Štafeta 3000 m 1. Korejská republika Jižní Korea: 4:07.361 (Korejská republika) 2. Itálie Itálie: 4:15.901 (Itálie) 3. Nizozemsko Nizozemsko: Finále B (Nizozemsko)
Dnes 5:23 Krasobruslení Krasobruslení Taneční páry 1. Kanada Virtueová, Moir: 206.07 (Kanada) (WR) 2. Francie Papadakisová, Cizeron: 205.28 (Francie) 3. Spojené státy Shibutaniová, Shibutani: 192.59 (Spojené státy) 23. Česká republika Mansourová, Češka: Kr. tanec (Česká republika)
Dnes 4:03 Akrobatické lyžování (ženy) Akrobatické lyžování U rampa 1. Kanada C. Sharpeová: 95.80 (Kanada) 2. Francie M. Martinodová: 92.60 (Francie) 3. Spojené státy B. Sigourneyová: 91.60 (Spojené státy)
Kompletní výsledky »

Kalendář ZOH (kalendář na následujících 24 hodin)

Zítra 1:05 Curling Curling Turnaj žen dopolední program
Zítra 1:30 Snowboarding Snowboarding Big Air kvalifikace Česká vlajka P. Horák
Zítra 2:00 Krasobruslení Krasobruslení Jednotlivci krátký program
Zítra 3:00 Alpské lyžování Alpské lyžování Sjezd ženy Česká vlajka K. Pauláthová
Zítra 3:30 Akrobatické lyžování Akrobatické lyžování Skikros kvalifikace
Zítra 4:10 Lední hokej Lední hokej Turnaj mužů Česko - USA (čtvrtfinále) Česká vlajka Č. reprezentace
Zítra 5:15 Akrobatické lyžování Akrobatické lyžování Skikros finálový program
Zítra 6:05 Curling Curling Turnaj mužů odpolední program
Zítra 8:40 Lední hokej Lední hokej Turnaj žen Finsko - OAR (o bronz)
Zítra 8:40 Lední hokej Lední hokej Turnaj mužů OAR - Norsko (čtvrtfinále)
Zítra 9:00 Běh na lyžích Běh na lyžích Týmový sprint finálový program Česká vlajka P. Nováková Česká vlajka K. Beroušková
Zítra 9:50 Běh na lyžích Běh na lyžích Týmový sprint finálový program Česká vlajka A. Razým Česká vlajka M. Jakš
Zítra 12:00 Rychlobruslení Rychlobruslení Závod družstev finálový program
Zítra 12:05 Curling Curling Turnaj žen večerní program
Zítra 12:22 Rychlobruslení Rychlobruslení Závod družstev finálový program
Zítra 12:40 Boby Boby Dvojbob 3. a 4. jízdy
Zítra 13:10 Lední hokej Lední hokej Turnaj mužů Kanada - Finsko (čtvrtfinále)
Zítra 13:10 Lední hokej Lední hokej Turnaj mužů Švédsko - Německo (čtvrtfinále)
Kompletní kalendář »