Chelsea - Watford 2:2Hiddinkova premiéra na lavičce Chelsea bez výhry

Watford

Fotbalisté Chelsea remizovali v 18. kole anglické Premier League na Stamford Bridge s Watfordem 2:2 a přerušili vítěznou sérii Watfordu.

Video již není dostupné

Premiéra nového kouče Guuse Hiddinka na lavičce Chelsea pokračovala v duchu jeho minulého angažmá na Stamford Bridge. Londýňané v předchozích 22 utkáních pod taktovkou Nizozemce prohráli pouze jediné střetnutí. Již ve 4. minutě promarnil šanci útočník Costa. Po půl hodině Španěl složil reparát a rozjásal fanoušky Blues. V závěrečných minutách přišla komplikace pro domácí. Matič zahrál ve vápně rukou a z následné penalty srovnal Troy Deeney.

Po změně stran se dostal Watford dokonce do vedení a potvrzoval výsledkovou formu z posledních zápasů. Trefil se Nigerijec Ighalo, jenž se skóroval popáté v řadě a překonal klubový rekord. Domácí po inkasované brance přidali na agresivitě a svým druhým gólem vyrovnal na 2:2 Diego Costa. Ke konci odmítl vítězství Blues Oscar, který zahodil penaltu. Chelsea tak přerušila čtyřzápasovou výherní šňůru Hornets.