Tvrdě narazil. Z gólu se radoval tak vehementně, až se zranil

Řím

Italský fotbalista Antonio Candreva měl rozhodně důvod k radosti. Ve 24. kole Serie A se ofenzivní fotbalista Lazia parádně trefil, poslal svůj celek v zápase proti Palermu do vedení. Do konce druhé půle navíc zbývalo něco přes deset minut. Oslavu gólu ale Candreva přehnal.

Přehnaná oslava gólu v podání Antonia Candrevy

Sedmadvacetiletý rodák z Říma v 78. minutě napřáhl k ráně zevnitř pokutového území a balón zamířil nechytatelně do rohu hostující branky. Nadšený Candreva se utíkal podělit o radost s fanoušky Lazia.

Přeskočil reklamní bariéru a hodlal vyskočit na kovový plot. V tu chvíli ale podklouzl, upadl a nohou tvrdě narazil. Když se po několika vteřinách vrátil na hřiště, už kulhal.

Trenér Stefano Pioli musel Candrevu v 81. minutě dokonce stáhnout ze hřiště. Po vítězném zápase (2:1) se ale na svého svěřence nezlobil. „Naštěstí se nestalo nic vážného. Mimochodem, kdyby bylo každé zranění zapříčiněné radostí z gólu, byl bych jen rád," prohlásil Pioli.