Rubriky:

Běžkyně sobě

Gravitace je prevít. V Olomouci kralovala atletka, která jediná vydržela na nohách

12. května 2016 10:20 - Praha

Když se daří, tak se daří. A když se nedaří, tak se prostě nedaří. Můžete se snažit, ale někdy tělo prostě vypoví službu. Před pár dny to poznaly i české atletky, kreré se poroučely k zemi. A to tak, že to pro okolí bylo až úsměvné. Vše se přihodilo v Olomouci při běhu juniorek na 400 metrů překážek. Toto video se hned stalo velmi populárním na sociálních sítích.

Sport.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

První k zemi, druhá k zemi. Ani jedna atletka nenaskočila na překážku, už před ní těla rezignovala, patrně únavou. Do čela se tak dostala dvojice, která s vítězstvím už moc nepočítala.

Dvojice a její boj o první místo? První skáče, druhá padá. „Viděli jsme velmi dramatický souboj na 400 metrů překážek," pronesl s lehkým úsměvem hlasatel na stadiónu.

Výhru si nakonec v tomto běhu, který se uskutečnil neděli, připsala Lucie Kubíčková, která měla v tomto závodě jednu podstatnou výhodu proti všem. Vydržela na nohách.

Umístění Jméno Oddíl Výkon
1. Lucie Kubíčková TJ Sokol Opava 73.82
2. Nela Kocourková Atletický klub Zlín, z.s. 79.20
- Kristýna Kublová SSK Vítkovice DSQ
- Kateřina Drimajová TJ Šumperk DNF
- Eva Slováková TJ Znojmo, z.s. DNS
(Zdroj:atletika.cz)      
lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Běžkyně sobě

Filtr článků - Běžkyně sobě


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce