Janov - FC Turín 1:0Fotbalisté Turína opět bez Zimy prohráli s předposledním Janovem

Fotbalisté FC Turín podlehli v 30. kole italské ligy 0:1 o udržení bojujícímu Janovu a prodloužili čekání na výhru na osm zápasů. Reprezentační obránce David Zima nenastoupil za Turín popáté za sebou.

Manolo Portanova z Janova oslavuje svoji trefu v ligovém utkání proti FC Turín.

Jedinou branku zápasu vstřelil ve 14. minutě Manolo Portanova. Domácí udrželi vedení i přesto, že už za dalších deset minut přišli o vyloučeného Lea Östigarda a hráli dlouhé oslabení. Předposlední Janov si připsal teprve druhou výhru v sezoně a první od září.

Jednadvacetiletý Zima, jenž nechybí v české nominaci pro play off o postup na mistrovství světa, nastoupil za jedenáctý Turín naposledy 12. února.

Italská fotbalová liga - 30. kolo:
Sassuolo - Spezia 4:1 (17. z pen. a 48. Berardi, 78. Ayhan, 81. Scamacca - 36. Verde)
FC Janov - FC Turín 1:0 (14. Portanova).