Play off CS:GO Tipsport COOL ligy vybojovali hráči Enterprise

24. září 2020 17:46 - Praha

Duelem mezi suverénními SINNERS a Sampi odstartovalo čtvrteční 14. kolo Tipsport COOL ligy ve hře Counter-Strike: Global Offensive. Z vítězství 16:14 se radovali hříšníci. Závěrečný hrací den nabídl také rozuzlení hlavolamu, jaký tým si jako poslední zajistí vstupenku mezi elitní čtyřku. Play off si po výhře 16:11 nad CZC.eSubou vybojovali plejeři Enterprise.

 

Playzone.cz

Dva jistí účastníci vyřazovacích bojů SINNERS a Sampi zahájili závěrečné kolo základní části dramatickým soubojem, který se rozhodoval až v úplném závěru. Z vítězství 16:14 na mapě Nuke se nakonec radovali úřadující mistři.

V následujícím střetnutí nastoupily dva celky ze spodku tabulky eEriness MARVO a Eclot Gaming v přímém souboji o šesté místo pořadí. Výhru 16:13 rovněž na Nuke vybojovali hráči Eclotu.

https://www.facebook.com/coolesport/videos/334178344308532/

Pak už přišla na řadu bitva na dálku o poslední volnou vstupenku do play off. Proti favorizované CZC.eSubě se postavili slovenští Enterprise. A ti si postup mezi nejlepší čtyřku soutěže uniknout nenechali. Na mapě Overpass zvítězili 16:11, a hráče Dark Tigers tak ještě před začátkem jejich utkání odsoudili k nepopulární páté příčce tabulky.

Duel Dark Tigers proti Sazka.BRUTE tak už na složení vyřazovacích bojů nemohl nic změnit. Demotivovaní tygři nakonec svému soupeři podlehli 14:16 a stejně jako v předchozím splitu obsadili pozici těsně pod hranicí postupu.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.