Sparta vyzve Sampi ve hře FIFA, síly změří i Hložek s Janktem

3. května 2021 07:03 - Praha

Esportová sekce fotbalové Sparty a česká esportová organizace Sampi se chystají k přátelskému zápasu ve hře FIFA 21. Reprezentanti obou celků se spolu utkají v pondělí 3. května a duel bude možné sledovat online. Velkým lákadlem bude i souboj mezi talentovaným záložníkem Sparty Adamem Hložkem a hráčem Sampdorie Janov Jakubem Janktem, jemuž organizace Sampi patří.

 

Duely se budou hrát na jeden vítězný zápas. své síly nejdříve poměří dva z první trojky nejlepších českých hráčů FIFA Seron a Emerickson.

Po jejich skončení bude na virtuálním zeleném trávníku následovat souboj fotbalových hvězd Jakuba Jankta za Sampi.Tipsport a Adama Hložka v barvách AC Sparta eSports.

https://www.facebook.com/teamsampi/posts/948289315944571

„Jsem už teď vážně zvědavý, jak tento esportový zápas dopadne. Máme teď hodně duelů v lize, tak není moc čas trénovat FIFU, ale pokusím se zahrát co nejlépe. Před rokem jsem v eSport derby proti Slavii vyhrál, tak bych na to rád navázal. Těším se každopádně moc už teď," libuje si fotbalových útočník a současně nejmladší hráč v historii Sparty Hložek.

„FIFU jsem poslední rok nehrál vůbec. Jenom pár takovýchto showmatchů, které jsem ale vždy vyhrál. Tak snad navážu na pozitivní bilanci, ať nemusím potom od Hložana poslouchat, že jsem špatnej. Ať vyhraje ten lepší," dodává k tomu Jankto.

Atraktivní showmatch začne v 18:00 hodin, sledovat ho budete moct na platformě Twitch, nebo prostřednictvím webu Sport.cz. Živě bude všechny zápasy showmatche přenášet také TV Tipsport.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.