Živě

Lovili ve Spartě a Bohemce. Entropiq hlásí nové posily do FIFA sekce

9. července 2021 17:42 - Praha

Česká esportová organizace Entropiq obměňuje soupisku své sekce v herním titulu FIFA. V týdnu se rozloučila hned s trojicí hráčů. Černo-zelené barvy už nebudou hájit Štěpán „RIIJK“ Sobocki, Patrik „Huhnak“ Hornák ani Owen „Venny“ Venn. Tým okolo známého pokerového hráče Martina Kabrhela už ohlásil náhradu. Entropiq posílí Mario „MarioOoso99“ Gumbrešt a Matěj „Matejs“ Dunka.

 

@Entropiqteam

Spekulace o příchodu bývalého hráče Bohemky Dunky se tak potvrzují. Tím lov u konkurence pro Entropiq ale neskončil a pražská organizace získala i bronzového plejera nedávno skončeného ročníku FIFA COOL ligy Gumbrešta.

Gumbrešt doposud hájil barvy pražské Sparty. Zvěsti o tom, že pohyb na české FIFA scéně se bude týkat i Letenských, se tak naplnily.

Nové posily týmu Entropiq pro herní titul FIFA zleva Mario „MarioOoso99“ Gumbrešt a Matěj „Matejs“ Dunka.

@Entropiqteam

Gumbrešt se v uplynulých dvou sezonách vypracoval v předního hráče scény. Totéž platí také o Dunkovi, kterého fanoušci FIFA znají spíše pod přezdívkou „M4TKO". Dunka v aktuální sezoně zazářil v tuzemské FIFA eLeague, kde skončil čtvrtý.

Nové posily týmu Entropiq pro herní titul FIFA zleva Mario „MarioOoso99“ Gumbrešt a Matěj „Matejs“ Dunka.

Nové posily na soupisce Entropiqu doplňují britského hráče Michaela „Fully" Byrona.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


MS v hokeji 2021

84. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.