Baráž o 1. Tipsport COOL ligu zná své složení

16. září 2021 17:25 - Praha

Populární esportová soutěž v Counter-Strike: Global Offensive Tipsport COOL liga zná složení baráže. Z druhé ligy se o postup mezi elitu českého CS: GO porvou organizace Cryptova a Dark Tigers. V první lize se naopak pokusí udržet celky Defeaters a Glore. Termín baráže bude teprve upřesněn.

 

Playzone.cz

Do konce 2. Tisport COOL ligy ve hře Counter-Strike: Global Offensive zbývá odehrát ještě závěrečný zápas, jenže ten už na konečném pořadí prvních příček nic změnit nemůže.

O premiérovou účast v 1. lize tak v zatím nezveřejněném termínu zabojuje nová organizace z Ostravy Cryptova. Dark Tigers už si v minulosti nejvyšší soutěž několikrát zahráli, z jejich pohledu tak půjde o pokus o návrat mezi elitu.

Bravo! Sinners vybojovali účast na IEM Fall 2021. Šance dostat se na Major je velká

Mezi špičkou se budou chtít udržet Defeaters a Glore. Oslnivou formou ale neoplývají a budou to mít složité.

Prvně jmenovaný celek získal v základní části první ligy pět bodů za jedinou výhru a dvě prohry v poměru 1:2. Glore na tom bylo ještě hůř. Se dvěma body nezvítězilo ani jednou.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


MS v hokeji 2021

84. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.