Hradec Králové - Dukla 0:2Hradecké trápení. Exligová Dukla slaví první výhru, rozhodla v závěru

Mizerný vstup do nové sezony zažívají ve druhé lize fotbalisté Hradce Králové. Po úvodní bezbrankové remíze v Sokolově ve svém prvním domácím zápase podlehli pražské Dukle 0:2. O branky se postarali v závěru v 84. minutě Daniel Tetour a v 90. minutě Lukáš Holík. Dejvický klub tak po porážce z prvního kola s Třincem (2:3) slaví zisk prvních tří bodů.

V Hradci se šance přelévaly na obou stranách a postupem času v druhé půli získávali navrch domácí. Jenže gól nedali ani v nejvyloženějších pozicích, jednou jim radost pokazilo břevno.

V 84. minutě pak otevřel skóre po brejku střelou z hranice vápna hostující Tetour a pojistku přidal v závěru Holík.

2. kolo druhé fotbalové ligy:
Hradec Králové - Dukla Praha 0:2 (0:0)
Branky: 84. Tetour, 90. Holík. Rozhodčí: Cieslar - Melichar, Klupák. ŽK: Kvída, Zbrožek, Prekop, Černý - Souček. Diváci: 1193.
Hradec: Vízek - Kopečný, Zbrožek, Kvída, Urma - Jukl, Soukeník (68. Černý) - Vlkanova, Frýdek, Procházka (59. Doležal) - Prekop (76. Šípek). Trenér: Frťala.
Dukla: Hruška - Kozma, Piroch, Chlumecký - Douděra (64. Souček), Tetour, González (82. Krunert), Doumbia, Preisler - Hadaščok (78. Ayong), Holík. Trenér: Skuhravý.