Rubriky:

Národní liga

Nový šéf Slovácka odvolal trenéra Jurkemika

8. prosince 2008 16:30 - UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Nový ředitel druholigových fotbalistů Slovácka Vladimír Krejčí v pondělí odvolal trenéra Ladislava Jurkemika. Jméno jeho nástupce vedení klubu oznámí do konce týdne. Ze zdrojů blízkých klubu jsou mezi kandidáty Josef Mazura, Petr Uličný a Jiří Bartl.

Odvoláni byli i všichni členové realizačního týmu druholigového mužstva a také rezervy Slovácka. "Přehodnotíme odpovědnosti a následně s některými ukončíme spolupráci, případně změníme funkce. Také se zredukuje hráčský kádr, v kterém zůstanou pouze kvalitní fotbalisté," uvedl na tiskové konferenci ředitel Krejčí, který před týdnem vystřídal ve vedení klubu Marcelu Mrázkovou.

Slovácko místo útoku na postup kleslo po posledním podzimním kole druhé ligy až na 14. místo v tabulce a dělí jej pouze dva body od sestupových příček. Jurkemik, mistr Evropy z roku 1976, vedl mužstvo od léta.

ČTK

Časová osa: Národní liga

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..