Rubriky:

Národní liga

Hradec Králové může svůj domácí zápas vysílat na klubovém webu

28. května 2020 21:58 - Praha

Vzhledem k opatřením proti šíření koronaviru a omezenému počtu osob na stadionech budou moci fanoušci královéhradeckých fotbalistů sobotní domácí zápas druhé ligy s Třincem sledovat netradičně živě na klubovém webu. Stejnou možnost připravil také Žižkov na utkání s Chrudimí. Oba kluby mohou příznivcům zprostředkovat běžně volně nedostupný přímý přenos díky dohodě Ligové fotbalové asociace s firmou Pragosport, která je majitelem televizních práv.

 

Profimedia.cz

Na zápas se stejně jako na ostatní sportovní akce v Česku dostane jen 300 osob včetně hráčů, členů realizačních týmů a rozhodčích. Do kvóty se v Hradci Králové vejdou příznivci, kteří mají zakoupenou celoroční permanentku.

Žižkovští vedle přímého přenosu na webu připraví pro fanoušky velkoplošnou projekci v parku u stadionu. Sledovat zápas půjde i z netradičního pohledu z venkovní kavárny v 11. patře na střeše nedalekého Domu Radost.

Fanoušci se objevili v hledišti už při úvodním kole druhé ligy po koronavirové přestávce, jehož hlavní část se hrála v úterý. Někteří příznivci byli například v Pardubicích a na utkání brněnské Líšně.

Také v nejvyšší soutěži se už dostalo na stadiony několik fanoušků. Zhruba stovka permanentkářů sledovala zápas Příbrami s Ostravou, domácí "kotel" fandil i na duelech v Opavě a Českých Budějovicích.

V první lize je možnost volného přímého přenosu utkání na klubových webech vyloučena.

ČTK

Časová osa: Národní liga

Filtr článků - Národní liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..