Rubriky:

Národní liga

Kouč Látal v druholigové Opavě skončil

16. listopadu 2009 14:55 - OPAVA

Radoslav Látal už není koučem druholigových fotbalistů Opavy. Vedení jedenáctého celku podzimní části s bývalým reprezentačním obráncem měsíc a půl před uplynutím smlouvy ukončilo spolupráci. Látalův nástupce zatím není znám.

 

archiv

Druholigových fotbalistů se změna příliš nedotkne. Podzimní část sezóny jim o víkendu skončila a Látal měl v Opavě kontrakt jen do konce kalendářního roku. Představenstvo klubu na svém mimořádném nedělním zasedání jeho odchod pouze o šest týdnů uspíšilo.

Bývalý hráč Schalke 04, Olomouce nebo Ostravy opouští funkci necelé dva dny po sobotní domácí porážce 2:3 s rezervou Sparty Praha. "Představenstvo se v neděli sešlo na mimořádném zasedání a po zhodnocení podzimní sezony se rozhodlo k dnešnímu dni s Radkem Látalem ukončit smlouvu. Důvodem jsou neuspokojivé výsledky," řekl ČTK generální manažer Slezského FC Pavel Hadamczik.

Tým po dobu hledání nového trenéra dočasně převzal asistent Vilém Axmann.

ČTK

Časová osa: Národní liga

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..