Bývalý reprezentant Pospěch má přetržený vaz v koleně

24. srpna 2016 15:55 - Opava

Bývalý fotbalový reprezentant Zdeněk Pospěch a kapitán druholigových fotbalistů Opavy má přetržený zkřížený vaz v koleně a natržený vnitřní meniskus. Sedmatřicetiletý bývalý hráč Baníku, Sparty, FC Kodaň nebo Mainzu údajně nevyloučil i úplný konec kariéry.

 

Jan Handrejch, Právo

Opavský odchovanec, který se vrátil na závěr hráčské dráhy do klubu po angažmá v bundeslize, utrpěl komplikované zranění v posledním utkání ve Znojmě. "Nyní ho čeká předoperační vyšetření, aby mohl co nejdříve podstoupit lékařský zákrok," řekl generální manažer klubu Alois Grussmann na oficiálním webu.

Pospěcha bude po operaci čekat dlouhá rekonvalescence, která obvykle trvá šest až devět měsíců, a tato sezóna pro něj může být i ztracená. Podle některých zdrojů hráč, který nastoupil v 31 zápasech české reprezentace, zvažuje i konec kariéry.

ČTK

Časová osa: Národní liga

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: