Rubriky:

Národní liga

Druholigové derby Třince s Frýdkem-Místkem bylo kvůli vodě odloženo

28. dubna 2017 16:04 - Třinec

Atraktivní frýdecko-místecké derby mezi desátým týmem druholigové tabulky Třincem a jedenáctým Frýdkem-Místkem, které se mělo hrát v sobotu 29. dubna od 10.15 v Třinci bylo odloženo. Na vině jsou několik dní trvající deště, které sužují Moravskoslezský region.

 

František Géla

„Technický delegát Fotbalové asociace (FAČR) Ludvík Urbanec po páteční návštěvě stadiónu Rudolfa Labaje uznal trávník nezpůsobilý pro sobotní dopolední zápas, a to i s ohledem na předpověď počasí pro následující hodiny," uvedla mluvčí třineckého klubu Lucie Trnková.

Kluby se okamžitě dohodly na náhradním termínu a po vzájemné dohodě obou klubů a zástupců FAČR se derby mezi okresními rivaly odehraje nadcházející úterý 2. května od 17 hodin.

V ohrožení zatím naopak není další druholigové utkání, které se v sobotu hraje v Moravskoslezském kraji. Trávník Městského stadiónu v Ostravě je v dobrém stavu, odehrání záchranářského souboje předposledních Vítkovic s devátým Ústím nad Labem zatím nic nestojí v cestě. Zrušen byl kvůli nepříznivému počasí jen doprovodný program, který měl v rámci Víkendu otců utkání provázet. Program pro děti i jejich tatínky byl přesunut na 20. května, kdy Vítkovice v posledním domácím zápase sezóny hostí Pardubice.

Hrát se nebude ani dnešní utkání Českých Budějovic s Vlašimí. Na vině ale není nepříznivé počasí, nýbrž infekční onemocnění českobudějovických fotbalistů. Náhradní termín zatím nebyl stanoven.

tom, Sport.cz, Právo

Časová osa: Národní liga

MS v basketbalu 2019

Mistrovství světa v basketbalu proběhne od 31. srpna do 15. září v Číně. Všech dvaatřicet týmů je rozděleno do osmi skupin po čtyřech účastnících. Každá skupina se odehraje v jiném městě. Česká reprezentace sehraje tři utkání v základní skupině E v Šanghaji.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..