Třinec - Znojmo 2:1Slezané otočili zápas a poskočili na druhé místo FNL

Fotbalisté Třince v 10. kole druhé ligy otočili domácí zápas se Znojmem, zvítězili 2:1 a poskočili na druhé místo neúplné tabulky bod za vedoucí Opavu.

Znojmo poslal do vedení ve 25. minutě Lacko, ale domácím vyšel druhý poločas. Na jeho začátku vyrovnal hlavou Juřena a z třineckého tlaku devět minut před koncem dokonal obrat Šumbera.

Slezané ve druhé lize neprohráli popáté za sebou, naopak znojemský tým ztratil body po předchozí sérii čtyř výher a klesl na šestou pozici.

Příbram doma zdolala oslabený Frýdek-Místek 2:1 a je pátá. Hosté sice skórovali už ve třetí minutě díky Biolkovi, ale ve 25. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen Varadi. Středočeši otočili stav už v závěru prvního poločasu brankami Skácela a Zápotočného.

Pardubice zvítězily na hřišti Táborska hladce 3:0 a poskočily na čtvrté místo tabulky. Mezi střelce se zapsali ve 13. a 17. minutě Fousek s Pirohem, po hodině hry přidal třetí zásah hostů střídající Petráň.

10. kolo druhé fotbalové ligy:
Fotbal Třinec - 1. SC Znojmo 2:1 (0:1)
Branky: 56. Juřena, 81. Šumbera - 25. Lacko. Rozhodčí: Pechanec - Batík, Poživil. ŽK: Juřena - Mešaninov, Svozil. Diváci: 580.
Třinec: Paleček - Ilko, Čelůstka, Bedecs (66. Masař), Janoščin - Ižvolt, Vaněk, Kateřiňák, Janošík (71. Joukl) - Šumbera (87. Hošek), Juřena. Trenér: Neček.
Znojmo: Veselý - Helísek (87. Machuča), Svozil, Mezlík, Cihlář - Mešaninov, Lacko - Hladík, Teplý, Javůrek - Růsek (77. Njire). Trenér: Balcárek.
1. FK Příbram - MFK Frýdek-Místek 2:1 (2:1)
Branky: 42. Skácel, 45. Zápotočný - 3. Biolek. Rozhodčí: Machálek - O. Černý, Vít. ŽK: Jandera, Matoušek, Skácel - Varadi, Ondráček, Biolek, Bilič. ČK: 25. Varadi. Diváci: 1216.
Příbram: Boháč - Skácel, Zápotočný, Kodr, Květ - Tregler - Danoski (56. Matoušek), Grajciar (83. Tarczal), Fantiš - Ayong, Jandera (33. D. Černý). Trenér: Csaplár.
Frýdek-Místek: Buček - Švrček, Literák, Pielorz (83. Grussmann), Slaninka (87. Bilič) - Ondráček, Willwéber (67. Krčula), Kovařík, Biolek - Šumský, Varadi. Trenér: Petřík st.
MAS Táborsko - FK Pardubice 0:3 (0:2)
Branky: 13. Fousek, 17. Piroch, 60. Petráň. Rozhodčí: Adámková - Pochylý, Dohnálek. ŽK: Kopřiva (Táborsko). Diváci: 675.
Táborsko: Toma - Hell, Klusák, Mysliveček (35. Kopřiva), Navrátil - Nešický, Kučera, Štohanzl, Prošek (46. Souček), Mršič (71. Blecha) - Musiol. Trenér: Nádvorník.
Pardubice: Knobloch - Křapka, Piroch, Šejvl, Surzyn - Ladra, Jeřábek, Řezníček, Fousek (65. Sokol) - Černý (85. Fusek), Rybička (46. Petráň). Trenér: Novotný.