Olympia - Frýdek-Místek 1:4Zachraňující se Frýdek-Místek porazil ve druhé lize Olympii 4:1

Fotbalisté Frýdku-Místku ve druhé lize zvítězili na hřišti Olympie Praha jasně 4:1 a polepšili si v boji o záchranu. Svěřenci Martina Pulpita mají na čtrnáctém místě tabulky čtyřbodový náskok na předposlední Ústí nad Labem, které ještě čeká nedělní utkání 23. kola ve Varnsdorfu.

Frýdečtí byli na Strahově od začátku aktivnější a v 21. minutě je poslal do vedení Slovák Willwéber. Po hodině hry zvýšil z penalty Slaninka a vzápětí přidal třetí branku Varadi. V 83. minutě za hosty skóroval ještě střídající Mozol.

Těsně před koncem zmírnil porážku Olympie řecký kapitán Katidis. Pražský nováček ve FNL nevyhrál počtvrté za sebou a v neúplné tabulce mu patří deváté místo.

23. kolo druhé fotbalové ligy:
Olympia Praha - MFK Frýdek-Místek 1:4 (0:1)
Branky: 87. Katidis - 21. Willwéber, 65. Slaninka z pen., 66. Varadi, 83. Mozol. Rozhodčí: Houdek - Hrabovský, Vlasjuk. ŽK: Krčula, Chvěja (oba Frýdek-Místek). Diváci: 250.
Sestavy:
Olympia: Stejskal - Mulazimis, Broukal, Mišůn (52. Ruml), Frizoni - Giditz, Verner (28. Fišl), Rothe (46. Michlík) - Katidis, Hejný, Jukl. Trenér: Pařízek.
Frýdek-Místek: Mihálek - Chvěja, Literák, Gáč, Fukala - Krčula, Willwéber (72. Mozol), Šumský (13. Švrček), Přichystal (82. Hruška), Slaninka - Varadi. Trenér: Pulpit.