Drsný trest ve druhé lize! Za ostudný debakl padly tři padáky

Šéf, který se s tím nemazlí. Generál ředitel druholigové pražské Olympie neměl po domácí porážce 1:4 se zachraňujícím se Frýdkem-Místem 1:4 slitování. Nečekanou porážku odnesli tři hráči okamžitým vyhazovem. Olympia je v tabulce na devátém místě s 29 body, Frýdek je nyní čtrnáctý. Na sestupovou patnáctou pozici má náskok čtyři body, soupeři pod ním ale mají zápas k dobru. Klub zveřejnil informaci na svých internetových stránkách.

Fotbalisté Olympie před utkáním FNL.

Frýdek-Místek vedl na Strahově 1:0 už po první půli, po přestávce pak navýšil vedení. Olympia korigovala skóre až tři minuty před koncem.

"Drtivá domácí porážka 1:4 a katastrofální výkon některých hráčů s Frýdkem-Místkem měly nepříjemné následky pro trojici hráčů FK Olympia. Generální ředitel klubu Angelos Goulis dal s okamžitou platností Karlu Hejnému, Jakubu Michlíkovi a Ondřeji Rumlovi tzv. „padáka"," uvádí se na stránkách klubu.

Útočník Hejný odehrál celý zápas, záložníci Michlík s Rumlem přišli na trávník během druhého poločasu.