Darida se po zranění vrátil do tréninku Herthy Berlín

13. března 2019 13:32 - Berlín

Záložník Vladimír Darida se po zranění stehna dnes vrátil do tréninku s fotbalisty Herthy Berlín. Osmadvacetiletý český reprezentant kvůli problémům s nohou vynechal poslední tři bundesligové zápasy.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Darida figuruje mezi náhradníky pro nadcházející zápasy české reprezentace na úvod evropské kvalifikace v Anglii a poté doma v přípravě s Brazílií. Trenér národního týmu Jaroslav Šilhavý oznámí tři dodatečně nominované hráče do pondělního srazu mužstva v Praze.

"Byl zraněný, vypadl ze sestavy, nehrával. Teď měl lehčí zranění, tak trénoval individuálně. Ještě si tenhle týden zavoláme a podle toho se rozhodneme," řekl Šilhavý na úterní nominační tiskové konferenci.

Darida v poslední době vypadl ze základní sestavy Herthy. V zahajovací jedenáctce nebyl od poloviny ledna a za poslední měsíc naskočil jen jako střídající hráč dohromady na čtyři minuty.

ČTK

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..