Německo

Hoffenheim - Leverkusen 4:1

Hoffenheim porazil Leverkusen a útočí na poháry

29. března 2019 22:27 - Berlín

Fotbalisté Hoffenheimu porazili v 27. kole německé ligy Leverkusen 4:1 a za pozicemi, z nichž se postupuje do evropských pohárů, zaostávají o jediný bod. Dva góly vstřelil alžírský útočník Išak Balfúdíl, český obránce Pavel Kadeřábek nacentroval na druhou branku.

DIGI Sport

Leverkusen není pro Hoffenheim právě oblíbeným soupeřem, tentokrát ale skončil zápas jasnou výhrou domácích. Po vyrovnané první půli jim do vedení 2:1 pomohl i Kadeřábek, který v 51. minutě přihrál do vápna Amirimu a střelu střídajícího hráče, jenž v tu chvíli byl na trávníku sotva pár desítek sekund, poslal obránce Bayeru Bender mimo dosah brankáře Hradeckého.

Další góly pak ještě po rychlých protiútocích přidali Balfúdíl a Kramarič. Hoffenheim vytěžil z posledních tří zápasů sedm bodů, zato Leverkusen podruhé za sebou prohrál.

Německá fotbalová liga - 27. kolo:
Hoffenheim - Leverkusen 4:1 (10. a 61. Balfúdíl, 51. vlastní Bender, 79. Kramarič - 17. Volland).