Fotbalisté Mönchengladbachu přezimují na posledním místě tabulky

MÖNCHENGLADBACH

Fotbalisté Hamburku zvítězili v páteční předehrávce 17. kola německé ligy 2:1 na hřišti trápícího se Mönchengladbachu. Borussia prohrála popáté za sebou a přezimuje na posledním místě tabulky.

Ilustrační foto

Mönchengladbach zároveň prodloužil svou negativní sérii na domácím trávníku, na němž čeká na vítězství od 9. dubna. I proto už došla trpělivost části jinak věrných fanoušků, kteří místo sebe do hlediště poslali transparenty s nápisy "Selhat můžeš, ale nikdy ne se vzdát" nebo "Vy ne pro nás - my ne pro vás".

Všechny branky padly v druhém poločase, přičemž první dvě brzy po návratu z kabin. Hned v úvodní minutě druhé půle poslal hosty do vedení Elia, na jeho branku však dokázal v 48. minutě zareagovat domácí De Camargo. Vítěznou trefu zaznamenal německý reprezentant Trochowski z trestného kopu.

Hamburk, za nějž celé utkání odehrál český záložník David Jarolím, je po dnešku osmý.