Trenéra Nagelsmanna u fotbalistů Lipska nahradí Marsch ze sesterského Salcburku

28. dubna 2021 13:43 - Lipsko

Nástupcem trenéra Juliana Nagelsmanna po jeho letním odchodu do Bayernu Mnichov bude u fotbalistů Lipska Američan Jesse Marsch. Podle magazínu Kicker a deníku Bild se už německý bundesligový klub dohodl s aktuálním koučem sesterského Salcburku na podmínkách.

 

Odd Andersen, Reuters

Sedmačtyřicetiletý Marsch se vrátí do známého prostředí, v sezoně 2018/19 už v Lipsku dělal asistenta Ralfu Rangnickovi. Bývalý americký reprezentant je s týmy spadajícími pod koncern Red Bull spojen dlouhodobě: před prvním příchodem do Lipska trénoval v letech 2015-18 New York Red Bull a pod hlavičkou firmy na energetické nápoje hraje i jeho současný klub Salcburk.

Aktuální kouč Lipska Nagelsmann podepsal v Bayernu pětiletý kontrakt a od nové sezony v bavorském velkoklubu nahradí úspěšného Hansiho Flicka.

Trenér Nagelsmann od léta převezme fotbalisty Bayernu po Flickovi

ČTK

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..