Hoeness se bude opět ucházet o místo v čele Bayernu

8. srpna 2016 17:00 - Mnichov

Bývalý mistr světa a Evropy Uli Hoeness, který byl v únoru propuštěn z vězení po odpykání trestu za daňové úniky, se bude opět ucházet o funkci prezidenta fotbalového Bayernu Mnichov. Nástupce Karla Hopfnera bude bavorský klub volit v listopadu.

 

Michael Dalder, Reuters

Čtyřiašedesátiletý Hoeness začal pro klub pracovat v roce 1982 a jako prezident ho vedl od roku 2009. Během vlády někdejšího německého reprezentanta se klubu dařilo nejen na hřišti, ale i mimo něj, když se mimo jiné povedlo zněkolikanásobit zisky.

V březnu 2014 byl Hoeness odsouzen na tři a půl roku nepodmíněně za daňové úniky ve výši minimálně 28,5 miliónu eur (770 miliónů korun). V červnu téhož roku nastoupil do vězení. Od loňského ledna tam chodil už jen na noc, během dne pracoval v mládežnickém oddělení Bayernu a v únoru byl propuštěn.

ČTK

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: