Rubriky:

Německo

Hertha odmítla stovky miliónů za Daridu! Monaco si musí počkat

2. září 2016 16:44 - Praha

Fotbalový záložník Vladimír Darida mohl od září oblékat dres Monaka. Těsně před uzavřením letního přestupového okna za něj francouzský klub podle německého serveru Kicker.de nabídl Hertě Berlín 12 miliónů eur (přibližně 324 miliónů korun). Bundesligový klub však odmítl.

 

Michael Sohn, ČTK/AP

„Dozvěděl jsem se o tom po zápase s Arménií. Samozřejmě, že zájem takového klubu mě potěšil. Monako je navíc nádherné místo, vyzkoušel bych si jinou ligu. Ale nezabývám se tím, určitě Hertě nezazlívám, že nabídku odmítla. V Berlíně jsem spokojený," řekl Vladimír Darida pro Sport.cz.

Pokud by Hertha Monaku kývla, stal by se Darida šestým nejdražším českým fotbalistou historie. O 7 miliónů korun by trumfl nedávný přestup reprezentačního útočníka Matěje Vydry z Watfordu do Derby County.

Reprezentační záložník má v Hertě kontrakt do června 2019. Podle Kickeru si jej nyní berlínský klub cení na 15 miliónů eur (přibližně 405 miliónů korun). Do německé metropole se přesunul před rokem z Freiburgu a záhy se vypracoval do pozice jednoho z klíčových mužů týmu.

neu, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..