Kouč Skripnik skončil u posledního týmu bundesligy Werderu Brémy

18. září 2016 12:06 - Brémy

Fotbalisty Werderu Brémy včetně dvou Čechů už nevede ukrajinský kouč Viktor Skripnik. Po třetí porážce v řadě byl odvolán. Tým s obráncem Theodorem Gebre Selassiem a brankářem Jaroslavem Drobným uzavírá bundesligovou tabulku, na další zápasy bude Werder připravovat dosavadní trenér rezervy Alexander Nouri.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Dlouholetý hráč Werderu Skripnik uzavřel své působení v klubu sobotním debaklem 1:4 v Mönchengladbachu, který byl přitom jeho jubilejním dvoustým v brémském klubu. Poprvé v sezoně dal v brance šanci Drobnému, celý zápas odehrál i Gebre Selassie, ale porážku neodvrátili. "S příchodem Nouriho doufáme v potřebný impulz pro mužstvo," řekl obchodní ředitel Frank Baumann.

Nouri vedl rezervu od října 2014, kdy vystřídal právě Skripnika. Ten odešel k "áčku", smlouvu měl do roku 2018. Nyní však prožil s Werderem nejhorší ligový začátek v klubové historii. Odvoláni byli i oba jeho asistenti Torsten Frings a Florian Kohlfeldt.

Další zápas čeká trápící se tým ve středu doma proti Mohuči.

ČTK

Časová osa: Německo

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: