Rubriky:

Německo

Auu, tohle muselo bolet! Bundesligová hvězda trpěla jako zvíře

1. dubna 2017 10:51 - Berlín

Tvář se mu křivila bolestí. To zranění muselo bolet jako čert, o tom nepochybujte. Leckterý hráč by v tu chvíli zabalil zápas a spěchal do nemocnice. Ale ne bundesligový tvrďák a v současnosti podle expertů jeden z nejlepších útočníků německé nejvyšší soutěže. Ukazovák na levé ruce mu nepřirozeně „odbočoval", útočník nechal fyzioterapeuta, ať mu prst nahodí do normálu a jelo se dál. A co víc, stihl ještě nahrát na třetí gól Hoffenheimu na hřišti Herthy.

 

Michael Sohn, ČTK/AP

Ten pohled byl děsivý, možná bylo lepší se na něj nekoukat. Útočník Hoffenheimu Sandro Wagner taky zatínal zuby, co to šlo. Prst na jeho levé byl děsivě a nepřirozeně zahnutý. Hráč to okamžitě na hřišti ukazoval a bylo jasné, že potřebuje pomoc. Fanoušci možná hrůzou zavírali oči, na stadiónu i u televize.

Ale na nosítka nebo úprk do kabiny v podání hráče zapomeňte. Hvězda Hoffenheimu zvolila jinou cestu. Na hřiště přiběhl fyzioterapeut a vykloubený prst nahodil zpátky, i když asi Wagner v tu chvíli viděl před očima bolestí hvězdičky i všechny svaté.

Za chvilinku bylo po všem a světe div se, útočník válel dál. A co víc, byl i u třetího gólu vítězů. Utekl po levém křídle a přesnou přihrávkou připravil tutovku pro spoluhráče, jenž pečetil výhru Hoffenheimu3:1.

rjm, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..