Köln - Hamburk 1:3Hamburk vyhrál i druhý zápas a po osmi letech vede bundesligu

Kolín nad Rýnem

Fotbalisté Hamburku vyhráli i druhý zápas v nové sezoně německé ligy. V Kolíně nad Rýmen zvítězili v předehrávce 2. kola 3:1, přestože hráli téměř celý druhý poločas v deseti, a hamburští fanoušci si mohou minimálně do soboty užívat v posledních ročnících neobvyklou situaci. Jejich tým vede po více než osmi letech tabulku.

Hamburk dostaly v prvním poločase do vedení góly Andrého Hahna a Bobbyho Wooda. Po přestávce musel po druhé žluté kartě předčasně do šaten kapitán Mergim Mavraj, domácí ale početní převahu nedokázali dlouho využít.

Frederik Sörensen snížil až v šesté minutě nastaveného času, ještě o čtyři minuty později ale přidal třetí gól hostů Lewis Holtby.

Německá fotbalová liga - 2. kolo:
Kolín nad Rýnem - Hamburk 1:3 (90.+7 Sörensen - 28. Hahn, 34. Wood, 90.+10 Holtby).