Rubriky:

Německo

Češi v Brémách přišli o trenéra, Werder odvolal kouče Nouriho

30. října 2017 11:00 - Brémy

Fotbalový obránce Theodor Gebre Selassie a brankáři Jiří Pavlenka s veteránem Jaroslavem Drobným přišla v Brémách o trenéra. Werder odvolal po nedělní domácí bundesligové porážce 0:3 s Augsburgem kouče Alexandera Nouriho a vedením mužstva zatím pověřil bývalého trenéra výběru do 23 let Floriana Kohfeldta.

 

Wolfgang Rattay, Reuters

Osmatřicetiletý Nouri doplatil na tristní vstup Brém do sezóny. Werder po deseti kolech stále čeká na vítězství a s pěti body za pět remíz je v tabulce na předposledním místě. Tradiční bundesligový účastník v součtu s minulým ročníkem nevyhrál v nejvyšší soutěži už třináctkrát po sobě. K vítězství zatím Brémám nepomohly ani dobré výkony letní brankářské posily a českého reprezentanta Pavlenky.

Pětatřicetiletý Kohfeldt zatím povede Werder do příštího utkání ve Frankfurtu. "Alex Nouri měl v minulé sezóně obtížný úkol a zvládl to. Jsem si jistý, že bude ve své úspěšné cestě pokračovat jinde. Nedá se ni dělat, museli jsme nějak reagovat. Věříme, že nový trenérský štáb mužstvo zvedne a pomůže vyřešit nejistotu v týmu," uvedl pro klubový web sportovní ředitel Werderu Frank Baumann.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Německo

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..