Cviertna neuznal výpověď Baníku

17. června 2003 20:21 - OSTRAVA

Nejen příchod nového trenéra, ale i problémy s ukončením kontraktu bývalého kouče řeší vedení fotbalového Baníku Ostrava. Na Bazaly se totiž dostavil v květnu odvolaný lodivod Erich Cviertna se svým právním zástupcem, neboť neseznali důvody předčasného ukončení jeho smlouvy za opodstatněné.

 

PRÁVO/Václav Jirsa

V Cviertnově výpovědi se praví, že trenér porušil povinnosti vyplývající z kontraktu. V médiích a na veřejnosti měl poškodit jméno a zájmy klubu v kauze přeřazení záložníka Lukeše do rezervy. "Toho si nejsem vědom," říká kouč, jenž se v článcích nechal slyšet, že vyřazením Lukeše z kádru není nadšen, a odkazoval novináře na vedení klubu.

Cviertna s právníkem dali managementu Baníku tři dny k vyřešení záležitosti. Odvolaný kouč požaduje vyplacení prémie za umístění do 6. příčky a uplatnění roční opce. "Pokud neuspějeme, obrátíme se na arbitráž a soud," krčil rameny Cviertna.

Igor Bruzl

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..