Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Slavia prodloužila smlouvu s brankářem Kolářem do června 2022

25. července 2018 17:54 - Praha

Fotbalová Slavia Praha o rok prodloužila smlouvu s brankářem Ondřejem Kolářem. Třiadvacetiletý gólman se úřadujícímu vicemistrovi nově upsal do 30. června 2022 a kontrakt neobsahuje žádnou výstupní klauzuli.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Kolář přišel do Slavie v zimě z Liberce krátce po trenérovi červenobílých Jindřichu Trpišovském. V Edenu se ihned stal brankářskou jedničkou a pomohl k druhému místu v lize a vítězství v domácím poháru.

Kolář připustil, že ho nabídka na prodloužení smlouvy po teprve půlročním působení v Edenu překvapila. "Samozřejmě, jsem tu zatím jen chvíli. Ale tímto vidím, že si mě Slavia váží a chce, abych tady pokračoval delší dobu. Já jsem ani chvíli neváhal a domluvili jsme se s panem (šéfem klubu Jaroslavem) Tvrdíkem a (sportovním ředitelem) Honzou Nezmarem. Jsem za to ohromně rád," citoval Koláře klubový web.

"Pro mě je v současné době Slavia jasně na prvním místě. Nikam jsem odcházet nechtěl. Chci v klubu pokračovat a dosáhnout tady úspěchů. Jsem tady krátkou dobu, a proto si toho moc vážím," dodal liberecký odchovanec.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..