Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Šmicer znovu rozdával radost v Edenu, Slavia otevřela dveře stadionu

28. ledna 2019 12:49 - Praha

Porážka v přípravném duelu se Salcburkem byla jen malou kaňkou na jinak vydařeném víkendu, který fotbalová Slavia připravila pro své příznivce. Po oba dny otevřela dveře svého stadionu i muzea dokořán a akci navštívilo téměř dva tisíce fanoušků. Nechyběly ani klubové legendy v čele s Vladimírem Šmicrem.

 

slavia.cz

Fanoušci dostali po dvou letech znovu mimořádnou příležitost zažít Sinobo Stadium jinak. Kromě prostor muzea mohli navštívit další prostory a zázemí stadionu, do kterých se během zápasů nepodívají. Nahlédli tak do kabiny A-týmu, na střídačky nebo do tiskového střediska. Vedle prohlídky stadionu proběhla také autogramiáda se slávistickými legendami.

Zájemcům se podepisovali Zdeněk Šenkeřík, Vladimír Šmicer, Lukáš Došek a Jaroslav Černý.

Sinobo Stadium během víkendu navštívilo téměř dva tisíce fanoušků Slavie.

slavia.cz

„Jsme nadšeni z celé víkendové akce, která se nadmíru vydařila. Sinobo Stadium navštívilo téměř dva tisíce našich fanoušků, kteří si mohli užít řady atrakcí a workshopů. Chtěli bychom poděkovat jak slávistům, kteří Eden navštívili, tak hlavně fanouškům, kteří se do akce aktivně zapojili a připravili několik zajímavých stanovišť po celém stadionu," hodnotí Michal Býček, ředitel komunikace klubu.

"V neděli dokonce naši fanoušci společně sledovali přípravné utkání z Portugalska proti Salcburku. Jsme rádi, že jsme navázali na akci, kterou jsme pořádali před dvěma let a navíc ji ještě posunuli. Laťku jsme nastavili hodně vysoko a máme na co navazovat," uvědomuje si Býček.

dos, Sport.cz

  1:1 Jablonec - Baník 1:1   dohráno
20200708T18:00:00+0200
Jablonec vs. Baník
Jablonec vs. Baník
Jablonec
Baník
  0:0 Slavia - Sparta 0:0   dohráno
20200708T18:00:00+0200
Slavia vs. Sparta
Slavia vs. Sparta
Slavia
Sparta
  4:0 Plzeň - Liberec 4:0   dohráno
20200708T18:00:00+0200
Plzeň vs. Liberec
Plzeň vs. Liberec
Plzeň
Liberec

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Podsekce:

       
  • Tabulky
  • Play off o Evropu
  • Kalendář
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..