Živě

SESTAVA KOLA: Hrdinové derby i kuriozní antikanonýr

16. dubna 2019 13:43 - Praha

Čekal se svátek fotbalu, jenže derby nabídlo spíš přehlídku faulů. Uměním bylo přežít, tři výrazné postavy urputné bitvy figurují v ideální sestavě 28. kola fotbalové Fortuna ligy podle Sport.cz. Dva slávisté a jeden sparťan. Ostatní kluby mají po jednom zástupci, raritou je sváteční střelec z Jablonce.

 

Sport.cz s použitím webových stránek klubů

Videohrátky, nevraživost a fauly nabídlo pražské derby především. Sešívaní se cítí po remíze okradeni, k jejich lídrům patřili Král a Souček. Letenské spasil Plavšič, nečekaný žolík v základní sestavě.

Plzeň měla velkou práci s Baníkem. Znovu ji držel kapitán Hubník, stejně jako na druhé straně Ostravu brankář Laštůvka. Jablonec přemohl Duklu díky Hübschmanově vítězné trefě. Zkušený internacionál vstřelil svůj teprve druhý ligový gól.

Klokani uspěli v Teplicích, kde se činil rychlík Reiter. Liberec zase dobyl Mladou Boleslav, vítězný gól tam dal Malinský.

V jedenáctce se dostalo i na hráče, jejichž týmy usilují o klid a záchranu. Rundiče z Karviné, Hofmanna ze Slovácka a Smola z Opavy.

Sestava 28. kola fotbalové Fortuna ligy podle Sport.cz:
Laštůvka (Ostrava) - Rundič (Karviná), Hubník (Plzeň), Hofmann (Slovácko) - Souček (Slavia), Král (Slavia), Hübschman (Jablonec), Malinský (Liberec) - Reiter (Bohemians), Smola (Opava), Plavšič (Sparta).
dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..