Živě

Útočník Fantiš se vrací z Příbrami do Zlína

25. června 2019 11:44 - Zlín

Fotbalista Antonín Fantiš se po necelých dvou letech vrací do Zlína. Sedmadvacetiletý útočník přestoupil z Příbrami a ve staronovém působišti podepsal tříletou smlouvu. Ševci o tom informovali na svém webu. Hráč už je na soustředění v Rakousku.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Fantiš ve Zlíně působil v letech 2015 až 2017, i vinou zranění se ale tehdy příliš neprosadil. S Příbramí následně vybojoval návrat do ligy a v uplynulé sezoně byl po Janu Matouškovi druhým nejlepším týmovým střelcem.

Nejvyšší soutěž hrával také v Jablonci a Ostravě, celkem má v lize na kontě 202 startů a 20 branek. Ve Zlíně se znovu sejde s trenérem Josefem Csaplárem, který v uplynulé sezoně působil v Příbrami a v závěru ročníku ho nahradil Roman Nádvorník.

"Chtěl bych poděkovat Příbrami za krásné dva roky, kdy jsme dokázali postoupit do ligy, což byl jeden z mých nejlepších okamžiků v kariéře. Samozřejmě pro mě moc znamenalo i nedávné udržení v lize. Byla to dlouhá a náročná sezona. Přeji všem, ať se daří a hlavně klukům z kabiny zdraví," říká Fantiš na rozloučenou.

Rodák z Prahy byl v minulé sezoně druhým nejlepším ligovým střelcem Příbrami, kde se mu povedlo nastřílet sedm branek a přidal tři asistence. Víc gólů si připsal jen talentovaný Jan Matoušek.

dos, ČTK, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..