Živě

Šéf fotbalové Slavie se opět rozjel. Co vzkázal kouči po nečekané porážce?

27. června 2019 08:17 - Praha

Kdepak letní pohoda. Šéf fotbalové Slavie Jaroslav Tvrdík se zase rozjel na sociálních sítích, když se rozhodl komentovat porážku úřadujících českých mistrů v přípravě s Českými Budějovicemi. I když jsou červenobílí zvyklí pod taktovkou trenéra Jindřicha Trpišovského hlavně vyhrávat, nečekanou prohru 0:2 zhodnotil během horké letní noci s pořádným nadhledem a uklidnil kouče, že může dál klidně spát.

Sport.cz

Ve středu odpoledne sice předseda představenstva Slavie na sociálních sítích hlásil do světa, že nestíhá ve své hlavní firemní pozici a nemá tolik času na komunikaci kolem Slavie. Kolem půlnoci už bylo všechno jinak a Jaroslav Tvrdík se jal okomentoval nečekanou prohru s prvoligovým nováčkem z Českých Budějovic v přípravě.

Trenér Slavie Jindřich Trpišovský o možných odchodech i o příchodu Stanciua

Sport.cz

„Trénujeme deset dní a Jindra klukům dává na začátku kapky, že sotva chodí," naznačil Tvrdík, že z porážky nedělá tragédii. Nikdo nejspíš nečekal, že by v Edenu měli po nečekaném krachu padat hlavy, bývalý politik měl ale nejspíš potřebu uklidnit slávistický národ, že se žádná revoluce konat nebude.

„Za prohru s Budějovicemi nerozpustím tým, ani neodvolám trenéra," napsal na Twitteru. „Ani vedení klubu za zdražení permic o tři procenta (meziročně inflace 2,9%," dodal.

Slavia ve svém úvodním přípravném zápase nestačila na České Budějovice

rjm, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..