Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Na parádní Mešanovičův den reagoval i jeho bývalý spoluhráč. Připomněl sešívanou minulost

12. srpna 2019 20:53 - Praha

Útočník Muris Mešanovič o víkendu zářil. Bosenský fotbalista sice v zimě vyměnil sešívaný dres za barvy Mladé Boleslavi, v neděli ale kromě boleslavských fanoušků dokázal rozradostnit i ty slávistické. Do sítě úhlavního rivala vršovického klubu, Sparty, totiž nasázel hned tři góly a navrch přidal asistenci na rozhodující trefu v nastavení. A jeho parádní výkon nezůstal bez povšimnutí. Mimo jiné na něj zareagoval i jeden jeho bývalý spoluhráč právě ze Slavie, stoper Simon Deli, který nedávno sešívané také opustil.

 

Radek Petrášek, ČTK

Za pražskou Slavii už ani jeden z nich nenastupuje, ve vršovickém klubu spolu ale odehráli několik sezon. A na roky společně strávené u sešívaných Simon Deli nezapomněl.

Když o víkendu Muris Mešanovič spustil kanonádu, obránce belgických Brugg neváhal a na svůj Instagram umístil psanou verzi známého popěvku, který bosenský kanonýr často slýchal právě od sešívaných fanoušků.

Muris Mešanovič o víkendu proti Spartě zářil. A na svého bývalého parťáka ze Slavie si na Instagramu vzpomněl i Simon Deli.

Instagram: Simon Deli

K příspěvku pak Deli přidal i grafické vyjádření skvělého Bosňanova dne. Tři góly a jedna asistence, to byl nedělní účet Mešanoviče, který byl u všech branek svého týmu.

A i sám útočník Boleslavi si třech gólů do sítě Sparty považuje. Nejen proto, že jde o jeho premiérový hattrick v první lize, ale také vzhledem ke své sešívané minulosti. Navíc je mu jasné, že z jeho skvělého představení neměli radost jen v Boleslavi. „Z mého úspěchu se asi budou radovat i kluci ve Slavii," usmíval se po zápase.

Hattrickem jsem určitě udělal radost i Slavii, smál se kat Sparty Mešanovič

bak, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..