Bohemians 1905 - Táborsko 2:0Klokani i do třetice vyhráli, porazili nováčka druhé ligy

Letní příprava je krátká, fotbalisté Bohemians Praha 1905 v ní i třetí zápas vyhráli. Klokani porazili Táborsko 2:0. Úvodní gól si nováček druhé ligy dal vlastní, favoritovu výhru ve druhém poločase pojistil Novák.

Fotbalisté Bohemians se radují, zleva Daniel Köstl, Jan Vodháněl a Petr Hronek.

Soupeře z nižších soutěží zatím porážejí. Klokani nejprve zdolali pražskou Admiru 2:1, potom i druholigovou Chrudim 4:0.

Proti Táborsku se do branky postavil Kouba, po zdravotních problémech se vrátili do sestavy Nečas s Vodhánělem.

Bohemians byli od úvodu aktivnější. Brzy se také dostali do vedení, Schumacherův centr si srazil do vlastní branky hostující kapitán Navrátil. Bartek pak ve druhém poločase efektními nůžkami našel Nováka, který snadno uzavřel skóre.

Přípravné fotbalové utkání:
Bohemians Praha 1905 - Táborsko 2:0 (1:0)
Branky: 10. vlastní Navrátil, 59. Novák.
Bohemians - I. poločas: Kouba - Bederka, Krch, Pokorný - Dostál, Vacek, Jindřišek, Schumacher - Nečas, Vodháněl - Koubek.
II. poločas: Kouba - Bartek, Köstl, Hůlka, Vondra - Novák (70. Vaníček), Hronek (70. Hašek), Ljovin, Květ - Keita, Puškáč (70. Ugwu). Trenér: Klusáček.